Drukuj

Tradycyjne Noworoczne Spotkanie Oddziału Elektroniki, Informatyki, Telekomunikacji im. prof. Janusza Groszkowskiego z przyjaciółmi, sympatykami i członkami Oddziału EIT SEP odbyło się 16 stycznia 2020 r. w Warszawskim Domu Technika przy ul. Czackiego 3/5.

Gospodarzem spotkania i jednocześnie prowadzącym spotkanie był prezes Oddziału EIT SEP Kol. Zbysław Antoni Kucza, który podsumował działalność Oddziału w minionym roku kalendarzowym, wskazując jednocześnie obszary nowych wyzwań i aktywności na rok 2020.

Po wystąpieniu prezesa Oddziału odbyło się wręczanie wyróżnień w postaci: medali 100-lecia SEP, odznak honorowych NOT i SEP, statuetek, ryngrafów, medali SEP oraz dyplomów uznania za 50-letnią działalność w Stowarzyszeniu dla uhonorowanych członków społeczności Oddziału. Każdy uczestnik Noworocznego Spotkania Oddziału EIT SEP otrzymał Terminarz Elektryka 2020.

Odznaczeni medalem 100-lecia SEP

 

 

Medal 100-lecia dla Koła Zakładowego przy WAT – odbiera prezes Koła Kol. Stanisław Konatowski

 

 

Dyplomy uznania za 50-letnią aktywną działalność w Stowarzyszeniu.

Następnie wystąpił prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich Kol. Piotr Szymczak. Generalnie, Prezes w swoim wystąpieniu podziękował prezesowi Oddziału i Zarządowi Oddziału, Prezesom i Zarządom Kół, a także wszystkim członkom SEP za aktywną działalność w 2019 r. Wręczył medal 100-lecia SEP (statuetka) dla Oddziału, który odebrali obecni na spotkaniu dotychczasowi prezesi Oddziału: Kol. Kol. Andrzej Zieliński, Witold T. Kucharski, Mieczysław Frącki, Jan Bolesław Grzybowski, Mieczysław Żurawski i Zbysław Antoni Kucza.

Prezes SEP Kol. Piotr Szymczak złożył wszystkim członkom i sympatykom SEP najlepsze życzenia noworoczne i wszelkiej pomyślności nie tylko w działalności stowarzyszeniowej, ale także w rodzinnej i zawodowej.

Po wystąpieniu prezesa SEP Kol. Zbysław Antoni Kucza zaprosił wszystkich do biesiadowania zgodnie z tradycją Oddziału przy kufelku dobrego piwa z browaru Jabłonowo sponsorowanego przez firmę: „Urządzenia Elektroniczne Zbigniew Janowski”. Spotkanie kończyło się w miłej i przyjaznej atmosferze uwieńczone tańcami Koleżanek i Kolegów.

Spotkanie koleżeńskie przy okrągłym stole